KLAUSIMAI - ATSAKYMAI

2016-07-03 Laba diena. Norėčiau sužinoti, ar galima parketlentes kloti ant esamų pušinių lentų grindų?

Laba diena,

Visuomet rekomenduojama senas grindis pašalinti arba sutvarkyti. Ant pušinių grindų lentų parketlentes kloti galima paklojus paklotą tais atvejais, kuomet pušinių lentų paviršius yra lygus, stabilus ir tvirtas. Paviršius bei konstrukcija turėtų atitikti parketlenčių pagrindui keliamus reikalavimus. Kaip taisyklė, senos pušinės lentos nebūna lygios, tad jas dažniausiai reikia nušlifuoti ir sutvirtinti, kad jos būtų lygios ir stabilios, negirgždėtų.

Parketlentės.lt

2015-03-30 Laba diena, <br />
ar reikia iskaitinti grindis pries klijuojant parketlentes iki instrukcijoje minetu 55 laipsniu?<br />
Betonui 3 metai, sildau pirma ziema. <br />
Aciu

Laba diena,

Visais atvejais privalu matuoti betono drėgmę prieš įrengiant parketlentes. Kloti grindis galima tik betonui atitinkant visus parketlenčių gamintojo reikalavimus. Šildomų grindų atveju, klijuojant parketlentes prie betono, iškaitinimas svarbus ne tik dėl liekamosios drėgmės išgarinimo, bet ir patikrinti betono tvirtumą. Būna atvejų, kuomet betonas trūkinėja prie maksimalių šildymo sistemos akrovų. Tai būtų labai brangu ir sudėtinga sutvarkyti jau priklijavus parketlentes prie betono.

Parketlentės.lt

2014-02-12 Sveki,
ar reikia parketlentes po paklojimo papildomai lakuoti?
Aciu

Laba diena,

Parketlenčių jau padengtų laku ar alyva, papildomai apsaugoti neprivaloma. Jos pilnai paruoštos naudojimui ir suklojus iš karto galima eksploatuoti. Tais atvejais, kai parketlentės klojamos klijavimo prie pagrindo būdu, eksploatuoti grindis galima tik sutvirtėjus klijams (žr. panaudotų klijų naudojimo instrukciją).

Parketlentės.lt

Parašykite savo klausimą arba nuomonę čia


Klausimas Nuomonė* - būtini laukai

 

Skype El.paštas